Salonek v hotelu Atlantis The Palm v Dubaji
Foto: Paul Thuysbaert
Instagram vyhlásil žebříček nejfotografovanějších hotelů za rok 2017 na této sociální síti. Zvítězil singapurský hotel, v první desítce se několikrát objevilo Las Vegas a své zastoupení měla i Dubaj.

Instagram uveřejnil roční přehled, v němž uvedl výčet deseti nejfotografovanějších hotelů světa. Na prvním místě skončil singapurský hotel Marina Bay Sands, druhý byl lasvegaský Bellagio, třetí je The Venetian ze stejného města. Dubajský Atlantis The Palm byl celosvětově čtvrtý. Data společnost získala díky 375 milionům aktivních uživatelů, kteří týdně uveřejňují okolo 2500 příspěvků souvisejících s hotelem.

Hotel Atlantis The Palm zaměřený na vodní zážitkovou turistiku jako nejfotografovanější hotel Dubaje podle Instagramu předčil i nejluxusnější hotel světa – Burdž Al Arab ve tvaru plachetnice. V dubajském srovnání zvítězil i v rámci sociální sítě Snapchat, kde byl celosvětově rovněž čtvrtý.

Luxusní hotel Atlantis The Palm leží na prvním uměle vybudovaném ostrově světa, Palm Island v Dubaji. Pětihvězdičkový hotel byl otevřen roku 2008 a oblíbený je zejména díky vodním atrakcím. Podívejte se, jak hotel vypadá zvenčí i uvnitř.

reklama