Architekti Ondřech Chybík a Michal Krištof
Foto: http://www.chybik-kristof.com
Nový český pavilon pro výstavu EXPO 2015 v Miláně vytvoří ateliér Chybík+Krištof. Mladí architekti, kteří nedávno opustili posluchárnu Fakulty architektury VUT v Brně, přitom mají velké plány - stát se mezinárodním ateliérem.

V sedmadvaceti letech zaznamenali úspěch, na který většina architektů čeká celý život. Brněnský ateliér Chybík+Krištof koncem roku uspěl v soutěži na projekt českého pavilonu pro světovou výstavu EXPO, která se uskuteční za dva roky v Miláně.

Soudě podle intenzity, s jakou pracuje dvojice absolventů Vysokého učení technického v Brně, nebude její úspěch náhodný. Volno nemá česko-slovenský tým Ondřej Chybík a Michal Krištof ani o nedělích, neztrácejí však nadhled.

"Můžete nás představit jako rising stars české architektury. Jsme mladí, krásní a už máme práce nad hlavu," směje se Michal Krištof.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.