Vasa J. Perović
Foto: Bevk Perović Arhitekti
Slovinský ateliér Bevk Perović Arhitekti zpracovává pro developera Karlín Group architektonicko-urbanistickou studii plánovaného rezidenčního projektu pro více než 3000 lidí. Počítá se v něm se spoustou zeleně a službami pro rezidenty.

Uznávaný slovinský ateliér Bevk Perović Arhitekti získal významnou zakázku v České republice. Developer Karlín Group plánuje postavit v průběhu několika let v projektu s pracovním názvem River Park Modřany v Praze 12 až 850 bytů a zpracováním architektonicko-urbanistické studie pověřil developer právě tento ateliér.

Nová bytová čtvrť pro více než tři tisíce lidí má postupně vyrůst u řeky Vltavy na pomezí Prahy 4 a Modřan v těsném sousedství golfového hřiště Hodkovičky. "Prodej první etapy bytů je naplánován nejdříve na rok 2015," řekl HN generální ředitel Karlín Group Jan Ludvík.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.