Vasa J. Perović
Foto: Bevk Perović Arhitekti
Slovinský ateliér Bevk Perović Arhitekti zpracovává pro developera Karlín Group architektonicko-urbanistickou studii plánovaného rezidenčního projektu pro více než 3000 lidí. Počítá se v něm se spoustou zeleně a službami pro rezidenty.

Uznávaný slovinský ateliér Bevk Perović Arhitekti získal významnou zakázku v České republice. Developer Karlín Group plánuje postavit v průběhu několika let v projektu s pracovním názvem River Park Modřany v Praze 12 až 850 bytů a zpracováním architektonicko-urbanistické studie pověřil developer právě tento ateliér.

Nová bytová čtvrť pro více než tři tisíce lidí má postupně vyrůst u řeky Vltavy na pomezí Prahy 4 a Modřan v těsném sousedství golfového hřiště Hodkovičky. "Prodej první etapy bytů je naplánován nejdříve na rok 2015," řekl HN generální ředitel Karlín Group Jan Ludvík.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.