Pagani Huayra
Foto: Pagani
Pokud si pořizujete nové auto, je obvyklé, že se k základní ceně vozu přičte řada příplatků. A to i v případě, že jde o supersport za desítky milionů. Pagani nedávno zveřejnilo ceník modelu Huayra. Za některé přídavky by bylo možné pořídit i menší dům.

Horacio Pagani představil nástupce modelu Zonda už téměř před třemi lety. Auto, nesoucí jméno jihoamerického boha větru, si už našlo cestu k několika velmi bohatým lidem. Výroba vozu je ale striktně omezená, navíc nákup probíhá zcela diskrétně. Proto se ceník modelu Pagani Huayra objevil na internetu až nyní.

Z dokumentu vyplývá, že základní pořizovací cena vozu je 1 056 000 eur, tedy něco málo přes 27 milionů korun bez daně. V základní výbavě nechybí karbon-keramické brzdy (u některých sportovních aut se za ně připlácí okolo 300 tisíc korun). Řidič si může užít multimediální systém s dotykovou obrazovkou a prémiové hi-fi. Součástí standardu je i systém na zvedání přední části vozu kvůli přejíždění retardérů.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.