Ford Transit Connect
Foto: Ford
Po velkém Transitu nastal čas, aby Ford generačně obměnil také svou kompaktní dodávku. Model Transit Connect tak dostal nápaditý design, dobré jízdní vlastnosti i přepravní kapacitu. Užitkovou verzi jsme zkoušeli v okolí Mnichova.

Ford si hraje s názvy svých vozů, jejich označení je ale logické. V případě velké dodávky jde o modely Transit Custom (užitková verze) a Tourneo Custom, což je její obdoba určená pro převoz lidí. Stejné označení pak automobilka aplikuje u kompaktního modelu, kdy je Tourneo Connect určeno pro převoz lidí a Transit Connect značí dodávku. Právě poslední jmenovaný model jsme krátce vyzkoušeli.

Novinka zaujme na první pohled výrazným designem. I když jde jen o užitkový vůz, snaží se podobně jako její větší sourozenec, aby se alespoň částečně zbavil tradičního krabicového vzhledu. Mohutná čelní maska s agresivním tvarem, velká světla a dlouhá příď s velkým převisem tomu určitě pomáhají.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.