Díky posledním měsícům se Škodě rok 2013 v Evropě vydařil.
Foto: Škoda Auto
Škodě Auto se podařilo v listopadu obhájit říjnové desáté místo v žebříčku nejúspěšnějších značek vytvořeném podle registrací nových aut v Evropě. Meziročně navíc roste o 18 procent a zvýšila podíl na evropském trhu ze 3,9 na 4,6 procenta.

Nová auta se už třetí měsíc za sebou prodávají v Evropě lépe než před rokem. Podle informací portálu www.vybermiauto.cz se v listopadu zaregistrovalo v zemích EU a EFTA (Švýcarsko, Norsko a Island) přibližně o procento více nových aut než ve stejném období loňského roku. O situaci na českém trhu se dočtete zde.

Hvězdnou formu z posledních měsíců potvrzuje na evropském trhu Škoda Auto. Podruhé za sebou a potřetí v letošním roce i v historii se umístila na desátém místě v žebříčku značek před takovými jmény jako Fiat a Toyota, na dohled Citroënu nebo Mercedesu.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.