Škoda už zveřejnila první snímky nové Fabie. Prodej začne v listopadu.
Foto: ČTK
Mladoboleslavská automobilka si proti loňskému srpnu polepšila pouze o necelých sedm procent, její podíl na trhu klesl. Škoda v srpnu uloupla z celkového koláče jen lehce nad 26 procent, což je její letošní nejhorší měsíční výsledek.

Prodejci nových aut v Česku slaví další dobrý měsíc. Srpnové registrace meziročně vzrostly o více než dvacet procent. Škoda kvůli generační výměně fabie zaznamenala nižší růst. Dařilo se jejím nejbližším pronásledovatelům.

Mladoboleslavská automobilka si proti loňskému srpnu polepšila pouze o necelých sedm procent, takže její podíl na trhu klesl. Škoda v srpnu uloupla z celkového koláče jen lehce nad 26 procent, což je její letošní nejhorší měsíční výsledek. Loni v srpnu to bylo téměř třicet procent, za prvních osm měsíců roku 2014 dokonce přes třicet procent.

Výrazně se začíná projevovat pokles registrovaných fabií. Malý hatchback brzy projde generační změnou, nová generace už se začala vyrábět a její prodej se plánuje na listopad. Pořadí nejúspěšnějších modelů nejen v srpnu, ale i za celý letošní rok naleznete zde.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.