Večerní prohlídky v Zoo Praha zpestřuje vytí vlků.
Foto: Tomáš Adamec
Od pátku 5. srpna si můžete v Zoo Praha kromě klasických prohlídek dopřát i ty noční. Za varany, žirafami nebo vlky se vyráží vždy v pátek a sobotu ve 20.30, 21 a 21.30 hodin.

Trasa večerních letních procházek pražské zoologické zahrady v Troji směřuje do horní části zoo. Návštěvníci se v doprovodu průvodců vybavených svítilnami vypraví za varany komodskými i pospávajícím orangutanem Kamou v Indonéské džungli, neminou výběhy antilop a pavilon Africký dům s velkým stádem žiraf a hrabáči.

Od Afrického domu se pak obrátí na cestu zpět okolo expozic psů hřivnatých a vlků, jejichž "koncerty" zpestřují mnoho večerních prohlídek. Vlčí vytí je nezapomenutelným zážitkem.

Častým aktérem večerních procházek po zoo je také tajemná hyena čabraková, která celý den tráví spánkem, a malé stádo koní Převalského, ve kterém se zrovna 2. srpna narodilo hříbě. Prohlídku zakončují spokojeně pofrkávající zebry a spící medvědi lední.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.