Večerní prohlídky v Zoo Praha zpestřuje vytí vlků.
Foto: Tomáš Adamec
Od pátku 5. srpna si můžete v Zoo Praha kromě klasických prohlídek dopřát i ty noční. Za varany, žirafami nebo vlky se vyráží vždy v pátek a sobotu ve 20.30, 21 a 21.30 hodin.

Trasa večerních letních procházek pražské zoologické zahrady v Troji směřuje do horní části zoo. Návštěvníci se v doprovodu průvodců vybavených svítilnami vypraví za varany komodskými i pospávajícím orangutanem Kamou v Indonéské džungli, neminou výběhy antilop a pavilon Africký dům s velkým stádem žiraf a hrabáči.

Od Afrického domu se pak obrátí na cestu zpět okolo expozic psů hřivnatých a vlků, jejichž "koncerty" zpestřují mnoho večerních prohlídek. Vlčí vytí je nezapomenutelným zážitkem.

Častým aktérem večerních procházek po zoo je také tajemná hyena čabraková, která celý den tráví spánkem, a malé stádo koní Převalského, ve kterém se zrovna 2. srpna narodilo hříbě. Prohlídku zakončují spokojeně pofrkávající zebry a spící medvědi lední.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.