Mrakodrap Beach and Howe se stane součástí panoramatu kanadského Vancouveru
Foto: Bjarke Ingels Group
Vancouver dostane nový příspěvek do svého panoramatu. Developerská společnost Westbank se v kanadské metropoli rozhodla postavit téměř 150 metrů vysoký mrakodrap Beach and Howe od ateliéru BIG. Unikátní výšková budova spolu se svou základnou obestaví most, pod kterým tak vznikne nové veřejné prostranství.

Kanadská společnost Westbank změní panorama kanadského Vancouveru. Developerský gigant plánuje na parcele u dálničního mostu v dolní části města postavit 149 metrů vysoký mrakodrap Beach and Howe.

Budoucí čtvrtá nejvyšší budova kanadské metropole bude umístěna na devíti patrovém pódiu, které využije také prostor mezi nájezdy na most Granville Street. Autorem unikátního projektu, jež slibuje šest set bytů a obchodů, je oceňované architektonické studio BIG.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.