Atmosféra je pro bar životní nutností. Takto vypadá v pražském Hemingway Baru.
Foto: archiv HN
Jak najít nový, zajímavý a neokoukaný bar? Díky různým žebříčkům na to nemusíte jít jen metodou pokusu a omylu. Pomozte jeden takový žebříček sestavit, čím lepší v něm budou tipy, tím vděčnější vám budou jeho uživatelé.

Do finále směřuje v těchto týdnech veřejné hlasování na téma nejlepší bary, které tradičně pořádá pro svůj žebříček nejoblíbenějších podniků Pavel Maurer. Definitivní výsledky pátrání po nejlepších barech v Česku sice budou k dispozici až po prázdninách, teď ale ještě můžete dát hlas tomu svému.

Hlasování je totiž otevřené každému, kdo projeví zájem o to racionálně ohodnotit kvalitu některého z českých barů. V minulém roce bylo takových hodnotitelů 390, zaslali 3488 hodnocení a oznámkovali celkem 269 podniků. Dnes už je jich ve výběru 321 a přidání nějakého dalšího pravidla nebrání.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.