Ilustrační foto - Francie, Paříž - Vítězný oblouk
Foto: Thinkstock.com
Nejzajímavější festivaly a výstavy, představení pouličních divadel a kaváren, vhodná místa na piknik nebo tipy na výlety - to vše najdete v novém průvodci letní Paříží s názvem Mon été a Paris. Dostanete jej zdarma ve čtyřech jazycích v devíti informačních kancelářích a ve více než tisícovce hotelů v metropoli a jejím okolí.

Průvodcem s názvem Mon été à Paris představuje Turistický úřad Paris Ile-de-France letos opět celkový přehled cestovatelských zajímavostí v nejoblíbenější turistické destinaci na světě. Průvodce je zdarma k dispozici v tištěné podobě na vybraných místech nebo v on-line verzi na stránce www.new-paris-Ile-de-france.com (kromě francouzštiny a angličtiny také v němčině a španělštině).

Jsou zde tipy na termíny výstav, festivaly, praktické informace či neobvyklé prohlídky. Dozvíte se o představeních pouličních divadel i terasách kaváren s jedinečnou atmosférou. Kromě toho v průvodci najdete také vhodná místa na piknik a možné cíle výletů v okolí Paříže. Novinkou je kalendář se všemi akcemi.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.