zen
Foto: archiv HN
Jak být šťastný? ...tou otázkou se zabývám už dlouho. Bohužel, zrovna ve chvíli, kdy se mi zdálo, že jsem odpovědi trochu na stopě, přihodilo se opět něco, co mne vrhlo zpátky do temnot pochybností a nejistoty.

Vysavač, který jsme nedávno koupili, práší. Chtěl jsem to sdělit majiteli obchodu, v němž jsme přístroj koupili, ale dozvěděl jsem se, že odcestoval do Tibetu, kde žije v nějaké komuně.
Chtěl jsem si to zapsat do deníku a všiml jsem si, že můj poslední zápis je z loňského roku. Zní takto: má Bůh také rýmu?
Zeptal jsem se na to svého lékaře, ale pokrčil rameny a poslal mne ke specialistovi na dýchací cesty. Toho zajímalo jak je možné, že počítač, jemuž jsou teprve dva roky, je už starý.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.