Prada Candy L'eau
Foto: Prada
Dlouho jsme tu neměli žádné módní video, a proto tento nedostatek napravujeme výběrem tří videí představujících novinky luxusních módních domů. Podívejte se na vtipný milostný trojúhelník, dráždivé video od magazínu Love a informacemi nabité video o klasickém dámském saku od Chanelu.

Italský módní dům Prada uvedl v březnu na trh nový parfém Prada Candy L'Eau. Jeho vstup do parfumerií doprovázela trojdílná video-kampaň režírovaná Wesem Andersonem a Romanem Coppolou. Hlavní roli si tu zahrála francouzská herečka Léa Seydoux, která je jednou z tváří módního domu.

Děj kampaně připomíná francouzský film Jules et Jim od Francois Truffauta, kde se děj rovněž točí kolem jedné ženy a dvou mužů. Podívejte se na všechny tři díly najednou.

Prada Candy L'Eau

 

Další video není zdaleka tak rozesmáté, právě naopak. Natočil ho tým magazínu Love, který chtěl originálně představit podzimní kolekci od značky Louis Vuitton. Modelky se procházejí po nočních pařížských ulicích jen velmi spoře oblečené a celé to připomíná dokument ze života luxusních kurtizán.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.