Turnaj v golfovém resortu Kunětická Hora na Pardubicku
Foto: ČTK
V neděli skončil v golf resortu Kunětická Hora třetí ročník turnaje D+D Real Czech Challenge. Jeho promotér Petr Dědek je přesvědčen, že se turnaj podařilo posunout do nejvyšších pater celé série. Potěšilo ho, že se na golf přišlo podívat i více diváků.

Kategoricky zareagoval promotér turnaje D+D Real Czech Challenge Petr Dědek na chování profesionálního učitele golfu Lukáše Lizánka na hřišti na Kunětické Hoře. Lizánek ve druhém kole po třech nepovedených ranách turnaj vzdal s tím, že přestal mít chuť bojovat.

"To se nedělá. Lizánek je profesionál, který učí lidi hrát golf a takové chování je zejména pro mladé hráče velmi špatným příkladem. Měl by se stydět," zlobí se Dědek a dodává, že Relmost už ho na žádný turnaj nepozve.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.