Sono Restaurant
Foto: HN – Tomáš Škoda
Nový Sono Restaurant má nakročeno stát se v budoucnu nadprůměrným brněnským podnikem. Má zajímavé prostředí, střídmou nabídku i rozumné ceny. Zážitek z vynikajícího jídla zatím kazí nejistý personál.

Nedávno otevřený komplex Sono Centrum v Brně svým originálním architektonickým provedením spolehlivě zaujme už z dálky. Restaurace v jeho přízemí je však kolemjdoucím poněkud utajena. Ostatně než se podaří podnik zaběhnout, bude to tak asi lepší.

Zainvestovat z vlastního několik set milionů korun do stavby hudebního klubu, hotelu a restaurace je v naší republice akt nevídaný a diplomaticky řečeno velmi ambiciózní. Budova působí impozantně a vchod pod obří koulí, která skrývá koncertní sál, vyvolává při první návštěvě téměř až obavy ze vstupu do neznámého prostředí.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.