Canon Pro Golf Series 2014. Na snímku Klára Spilková
Foto: HN – Jiří Koťátko
Jednička na ruském bankovním trhu Sberbank bude sponzorovat český sport a začne s golfovými turnaji. První z nich se uskuteční za tři týdny v Dýšině u Plzně. Půjde o první velký sponzoring ruské banky v České republice.

Sberbank Golf Masters, které se na hřišti Dýšina u Plzně uskuteční už za tři týdny, bude prvním velkým sponzoringem ruské banky v Česku. Spojení s turnajem ženské European Tour má Sberbank pomoci v expanzi v Česku.

"Přemýšlíme také o sponzorování dalších sportů. Je to dobrá cesta, jak se prezentovat," říká PR manažer banky Radim Kovács. "Jednáme s jednotlivými kluby, turnaji i ligami, konkrétnější být teď nemůžu," dodává.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.