D+D REAL Slovakia Challenge vyhrál Andrew McArthur
Foto: D+D REAL Slovakia Challenge
Slovensko má za sebou první turnaj série Challenge. V Penati Golf Resortu u Senice zvítězil skotský hráč Andrew McArthur, který vedl celkové pořadí už po prvním dnu. Z českých hráčů dopadl nejlépe Filip Mrůzek, který turnaj zakončil na šedesátém místě.

Byla to jízda stylem start-cíl. Po prvním dnu ještě Andrew McArthur první pozici dělil, ale pak už k sobě nikoho nepustil. Za čtyři kola udělal jedinou chybu. Zahrál pouze jedno bogey. V sobotu na deváté jamce. Silnou stránkou je krátká hra. V 35 letech triumfoval na Challenge Tour po druhé v kariéře. Na další vítězství čekal šest let.

S celkovým výsledkem -21 vytvořil nový rekord této sezony Challenge Tour. Za titul inkasoval šek na 25 600 eur (630 tisíc korun) a v žebříčku Challenge Tour se posune k první patnáctce, která si zajistí na konci sezony kartu na European Tour.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.