Exponát - Stanislav Holý
Foto: UMPRUM
Experimenty se sklem i keramikou představí na London Design Festivalu čeští studenti a absolventi UMPRUM. Chtějí tak připomenout, že na světově uznávanou tradici českého sklářství má i v současnosti kdo navázat.

Prestižní londýnský festival designu letos poprvé představí i mladé české sklo a porcelán. Pozvání na zářijovou přehlídku London Design Festival dostali studenti a absolventi Ateliéru skla, Ateliéru produktového designu a Ateliéru keramiky a porcelánu pražské UMPRUM. Jejich díla uvidí návštěvníci na dvou místech - v Tent London a Mint Shopu.

"První instalace ukáže unikátní možnosti, jak pracovat se sklem, druhá se zaměří na experimentální keramiku," uvedla Veronika Pařízková v tiskové zprávě o účasti školy na festivalu.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.