Finálový večer Elite Model Look, jehož vítězkou se stala Barbora Podzimková.
Foto: Elite Model Management
Princeznou mezi nejkrásnějšími dívkami světa je Barbora Podzimková z České republiky. Zvítězila v prestižní modelingové soutěži pro mladé Elite Model Look 2014, jejíž finále se konalo v čínském Shenzenu. V mužské části soutěže byl Josef Utěkal třetí.

Tváře českých dívek se ve světě modelingu neztratí. Už podruhé za sebou nese vítězka prestižní soutěže Elite Model Look české jméno. Barbora Podzimková.

Patnáctiletá studentka osmiletého gymnázia z Příbrami se stala začátkem prosince v čínském Shenzenu princeznou mezi patnácti finalistkami z celého světa, a převzala tak štafetu po loňské vítězce Evě Klímkové. Tvář hnědovlasé dívky, jejíž touhou je být na titulu časopisu Vogue, zaujala porotu už při vyhlašování výsledků národního kola.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.