Když vám partner řekne, že celý den lyžoval, raději mu věřte. Kontrola jeho skipasu může mít dalekosáhlé následky.
Foto: Südtirol Marketing
Nedávno jsem za dva a půl dne v Dolomitech ujel na lyžích asi 86 kilometrů a zdolal 14 764 výškových metrů. Měl jsem štěstí, že jsem svůj výkon nezjišťoval na webu Dolomiti Superski vloni. Nefungoval. Důvodem byla žaloba kvůli ochraně osobních údajů, respektive prozrazená nevěra.

Lyžařská střediska bojují o přízeň návštěvníků nejrůznějšími způsoby. Množstvím kilometrů sjezdovek, počtem slunečních dnů v roce, vyhřívanými sedačkovými lanovkami, atrakcemi v dětských koutcích, sáňkařskými drahami nebo michelinskými restauracemi. Jedním z takových lákadel je i možnost zjistit z vašeho skipasu, kolik jste toho za svou dovolenou nalyžovali.

Před dvěma týdny jsme s přáteli přejeli na lyžích kus jihotyrolských Dolomitů. Jen tak s batůžkem jsme za prodloužený víkend vyrazili ze Seiser Almu a sjezdovkami, lanovkami, autobusem i vlakem sjezdili nádherné areály jako Val Gardena, Alta Badia, Kronplatz a Helm-Rotwand. Když jsem pak dorazil domů, na web oblasti Dolomiti Superski jsem do kolonky Performance Check zadal číslo skipasu. Zjistil jsem třeba, že za ty dva dny a kousek, z nichž ne zrovna malou část jsme strávili hodováním v horských chatách, jsem ujel na lyžích asi 86 kilometrů a zdolal 14 764 výškových metrů.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.