Denisa Nová
Foto: archiv HN
Ve druhé polovině března se dočká svého pokračování pražský Fashion Weekend. Čeští a slovenští návrháři na něm předvedou své sezonní kolekce podzim/zima 2015. V pravidelném pořadu Střih vám představíme nejvýraznější z designérů, kteří se na akci objeví. Jako první Denisu Novou.

Král je mrtev, ať žije král, mohou začít jásat fanoušci české módy. Není to ani půl roku, co se Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend (MBPFW) představil v Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze se zcela novým konceptem, a už je přede dveřmi jeho pokračování.

21. a 22. března předvede veřejnosti bezmála dvacet českých a slovenských návrhářů výběr toho nejlepšího, co připravili na sezonu podzim/zima 2015. Střih ty nejvýraznější designéry navštívil, aby zmapoval cestu jejich kreací z ateliérů, dílen a dětských pokojíčků na mola, která mohou znamenat svět.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.