Martin Žufánek na Instagramu
Foto: Martin Žufánek
Není jich mnoho, ale existují. Představujeme vám dalších šest českých osobností a firem, které podobně jako Radek Zachariáš dokážou svou práci nápaditě představit na Instagramu. "Myslím, že jedna fotka vydá za sto tweetů," říká Alex Kratěna.

Když budete na Instagramu hledat dalšího Čecha s podobně pěknými a nápaditými fotkami své práce, jaké má Radek Zachariáš, a vynecháte přímo profesionální fotografy a výtvarné umělce, prostě když budete chtít vidět dobrý instagramový účet nějakého českého podnikatele, manažera, lékaře, advokáta, vědce, řemeslníka..., tak budete hledat dlouho.

Na rozdíl od zahraničí se v Česku prezentace práce nebo značky přes Instagram moc nepěstuje. Přesto se již u nás několik zajímavých případů najde...

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.