"Kultura oblékání jde ruku v ruce s vyspělostí národa," je přesvědčena majitelka kliniky plastické chirurgie a estetické medicíny Brandeis Clinic Anna Brandejs.
Foto: HN - Libor Fojtík
Hlavním mottem zkušené manažerky v oblasti estetické medicíny je: neoperovat za každou cenu. Anna Brandejs věří, že kultura oblékání značí také něco o vyspělosti samotného národa. Jako žena, které bude za rok a půl padesát, považuje výdobytky moderní medicíny za zázrak.

Říká se, že nejkrásnější věcí na celém světě je entuziasmus. A toho má Anna Brandejs na rozdávání. Vystudovala veterinární medicínu. Jako vědecká pracovnice bojovala s polutanty, které ničí životní prostředí i nás. Pracovala pro několik nadnárodních farmaceutických koncernů. A v roce 2002 založila firmu Medaprex, která zásobuje kliniky estetické medicíny a kosmetické salony vším, co k provozu potřebují.

Nakonec se i ona rozhodla využít naší neutuchající touhy po dokonalosti a s ní spojeného boomu plastické chirurgie a minulý rok se svým manželem, hoteliérem Antonínem Brandejsem, otevřela v historickém centru Prahy luxusní Brandeis Clinic.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.