Alexandra Kala
Foto: HN - Libor Fojtík
Alexandra Kala, zakladatelka společnosti Profimed, sbírá kabelky, hodinky i umění. Češi podle ní pochopili, že zuby dotvářejí jejich image, a za ten jsou si ochotni připlatit. "Oblečení mě moc nebere. Utrácím raději za cestování," tvrdí.

Hledáte-li důkaz, že jsou lidé od pradávna lovci a sběrači, stačí se někdy sejít s Alexandrou Kala. Zakladatelka společnosti Profimed, sítě obchodů se vším pro zdravé zuby a ústní hygienu, sbírá kabelky, hodinky i umění a neustále je na lovu nových zážitků.

"Právě jsme se s manželem vrátili z Indie. Celou jsme ji procestovali," říká usměvavá Kala s tím, že v zahraničí odmítá trávit čas v obchodech. A dodává: "Nakupuji spíš v Praze. Oblečení mě beztak moc nebere. Utrácím raději za cestování."

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.