Podle HBO je Hra o trůny nejoblíbenějším seriálem v historii stanice.
Foto: HBO
Nejsledovanější seriál stanice HBO se vrací, v pondělí 13. dubna odstartuje pátá řada Hry o trůny. Kterou z hlavních postav stihne krutá smrt? To je otázka, kterou si při čekání na další pokračování kladli i herci, s nimiž jsme se sešli před premiérou v Londýně.

Od našeho spolupracovníka z Londýna – Procházíme zaměnitelnými chodbami luxusního hotelu v centru Londýna. Teprve dva hlasitě se smějící mladíci u výtahů nás přesvědčí, že jsme ve správném patře – Kit Harington a Alfie Allen, představitelé Jona Sněha a Theona Greyjoye z amerického fantasy seriálu Hra o trůny, který produkuje kabelová televize HBO. Právě Allen – mimochodem bratr populární zpěvačky Lily Allenové – se posléze projeví jako nejzábavnější z herců a hereček, které toho dne potkáme.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.