"Nejvíc si dávám záležet na výběru obuvi. Boty musí být pohodlné, jednoduché, vzhledově čisté. A zároveň tam musí být jemnost," říká známá česká kadeřnice Petra Měchurová.
Foto: HN - Libor Fojtík
Úspěšná kadeřnice Petra Měchurová vyznává styl minimialismu, čistoty a ženskosti. "Boty musí být především pohodlné, jednoduché, vzhledově čisté. A zároveň tam musí být jemnost," říká. V práci je většinou na nohou, proto se neobejde bez tenisek Nike a kadeřnických nůžek Bmac.

Pokud bychom měli styl Petry Měchurové charakterizovat několika málo slovy, asi bychom použili výrazy jako minimalismus, čistota, ženskost. Úspěšná kadeřnice a majitelka vyhlášeného salonu v centru Prahy často nakupuje oblečení na cestách, nejraději v londýnské Oxford Street.

"Mám ráda značku Gap, která nabízí sportovní a jednoduchou módu. Hned naproti je navíc Topshop, kde se dá šatník oživit něčím výjimečným," popisuje Měchurová s tím, že se jí při nakupování oblečení v poslední době poněkud změnily preference.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.