Dvacetiletá Adéla Hanzlíčková je novou českou nadějí. Momentálně se připravuje na olympiádu.
Foto: HN – Libor Fojtík
Český ženský zápas má vycházející hvězdičku, Adélu Hanzlíčkovou. Po stříbru na mistrovství Evropy do 23 let chce vybojovat letenku na olympiádu v brazilském Riu.

Každý její týden se skládá především z dvoufázových tréninků, při nichž nejen zápasí, cvičí a posiluje, ale také běhá, plave a rehabilituje. Náročný program doplňuje studiem na Fakultě sportovních studií v Brně, kde si vybrala obor spřízněný se sportovní disciplínou – edukaci bezpečnostních složek. „Do školy ale docházím jen v pátek. Po loňském přesunu do pražského Centra sportu Ministerstva vnitra ČR jsem formu studia musela změnit na kombinovanou,“ poznamenává na první pohled křehká dívka, která se upsala zápasu.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.