„Oblečení ve skříni si vybírám podle toho, které je navrchu. Není rozhodující, jak vypadá nebo jaká je to značka,“ přiznává bývalý hokejový útočník. Ukázal nám věci, jež jsou pro něj velmi důležité.
Foto: HN - Matej Slávik
Bývalý hokejový útočník Martin Hosták nejčastěji nosí džíny, triko a mikinu. Dnes mim jiné komentuje utkání pro Českou televizi, a tak má doma také přibližně dvacet obleků. "Je to pro mě služební úbor," říká. Rituály v hokeji zcela neodmítá, naopak je má rád: "Zarůstání vousů je klasika, na kterou si potrpím. Když je play-off, prostě se neholíme."

Zkušenosti hokejového útočníka dnes Martin Hosták využívá na postu manažera klubu Královští lvi v Hradci Králové a také při komentování utkání přenášených Českou televizí. Muž, který celou dosavadní kariéru „pracoval“ v hokejovém dresu, v současné době volí především pohodlné oblečení. „Vše musí být dobře střižené, příjemné a společensky přijatelné,“ říká. Ráno si ale před skříní hlavu moc neláme. „Nejčastěji nosím džíny, triko a mikinu.“

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.