"Móda je druh umění a neměla by být vnímána pouze jako věc užitková," tvrdí novinářka a spisovatelka Barbara Nesvadbová.
Foto: HN - Libor Fojtík
Vášnivě sbírá nejen knihy a obrázky dcery Bibiany, ale například také boty. "Mám doma přes 200 párů a neustále kupuji další," přiznává spisovatelka Nesvadbová. Hektický životní styl Nesvadbová vyvažuje minimalistickou módou. Šatně v její rodinné vile dominuje černá. Vyhození jakékoliv věci jí přijde neuctivé, a tak když vidí v kontejneru knihu, vleze pro ni.

Pokud patříte k těm lidem, kteří se raději přestěhují do většího bytu, než aby absolvovali inventuru šatníku, pak si můžete potřást pravicí s Barbarou Nesvadbovou, spisovatelkou a šéfredaktorkou časopisu Harper's Bazaar. Její sběratelská vášeň se dnes už zdaleka netýká pouze knih a obrázků dcery Bibiany, jak tomu bylo dříve, ale například také bot.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.