"Chtěla bych ženy inspirovat k tomu, aby byly odvážnější a nebály se občas sáhnout i po extravagantnějších kouscích v jejich šatníku," říká blogerka Ina T.
Foto: Matej Slávik, produkce Symona Půhonná
"Ve skříni mám kombinaci sekáčů, klasických řetězců, českých návrhářů a luxusnějších značek jako Prada, pro kterou mám skutečně velkou slabost," říká blogerka Ina T. Jako jediná tuzemská blogerka úzce spolupracuje s ateliérem designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svým stylem se snaží posunovat hranice společenské tolerance vůči módě.

Móda vzniká již od vynálezu jehly v napětí mezi lidskou touhou po sounáležitosti na jedné straně a potřebou odlišovat se na straně druhé, tak to alespoň tvrdil německý filozof Georg Simmel. Právě výše popsaný rozpor prý představuje hnací pružinu moderní společnosti. Není pochyb o tom, který z těchto dvou antagonistických pólů si pro svou hřebenovou túru českou módní krajinou vybrala Ina T. Díky svému extravagantnímu zevnějšku si mladá blogerka během jarního Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu v médiích vysloužila přezdívku Lady Gaga českého módního světa.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.