Miss víno 2015
Foto: Archiv
Délka turistických pobytů na jižní Moravě se už několikátý rok zkracuje, ale to neznamená, že by během kratší doby návštěvníci chtěli zažít méně. Jednou z novinek letošního roku je otevření Pálavské galerie vín v Pavlově. Seriál řízených degustací se someliérem v gotické Vlkově věži ve Znojmě pak nabízí Vinařství Hort.

Vinaři a poskytovatelé služeb navázaných na vinařství představili nová turistická lákadla pro letošní sezonu. V Pavlově se otevřela nová Pálavská galerie vín, ve Znojmě je možné po celé léto zajít na řízenou degustaci vín do gotické Vlkovy věže, v Sedleci je připravena Vinařská benátská noc či country-westernové odpoledne a po celé léto probíhá hlasování o Miss víno a řada koncertů spojených s tímto projektem.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.