"Ušila jsem si pár triček a la obdélník. Přítel se tomu vždy tak upřímně zasměje a je mi hned jasné, že se s tím jinde než doma neukážu,“ říká v rozhovoru Jana Plodková.
Foto: HN - Libor Fojtík
Jednoduchost je podle ní fajn, ale nekonvenčnost jí pomáhá zůstat sama sebou. Herečka Jana Plodková si i při svém hektickém zaměstnání ráda najde čas na šití. Ráda se voní Chanelem a líčí rtěnkou od Yves Saint Laurenta.

Proslulý módní návrhář Karl Lagerfeld kdysi řekl: "Nikdy nepodceňujte sílu jednoduchého trička, džínů a bundy. To vždy vypadá velmi šik." O pravdivosti výroku cara světové módy herečka Jana Plodková sice nepochybuje, pro své sebevyjádření však tento druh uniformity nevyhledává.

"Vím, že i obyčejné triko a džíny mohou vypadat šik, jenže mě osobně tento styl moc nebaví. Doma sice mám velké množství bílých košil, z jednoduchosti je to ale asi tak vše." I proto je hereččin zevnějšek ve společnosti možná často vnímán jako nekonvenční a takticky promyšlený.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.