"Jsem obyčejná holka, která si o víkendu oblékne tepláky, stáhne vlasy do culíku a je ráda, že si může odpočinout,“ přiznává ředitelka salonu Laboratory, která mu vtiskla obsah i vzhled.
Foto: HN - Libor Fojtík
Je prý obyčejná a proto prý nemusí dávat na odiv značky, do kterých se obléká. To ale neznamená, že by neměla luxusní módu ráda, ba naopak. Aby vybrala ty nejlepší kousky, má dokonce svého módního poradce.

Záliba ve světové módě a zaměstnání pár minut od Pařížské − zřejmě osudová kombinace, která zasáhla do života Terezy Brabcové, ředitelky kosmetického salonu Laboratory. "Bohužel se mi jako každé ženě líbí luxusní značky. Ty nejbližší mám vedle v ulici. A to je můj hrob. Nemám ale ráda loga, která jsou přímo do očí bijící. Preferuji kousky, u nichž by nikdo neodhadl, co jsou vlastně zač."

Jako vrcholový manažer musí týden co týden absolvovat řadu pracovních obědů a schůzek s klienty či dodavateli, což ovšem vyžaduje nejen profesní schopnosti, ale i vhodný dress code. "Při své práci musím dobře vypadat a také reprezentovat. Proto ramínka ve skříni mám ověšená šaty a kostýmky s business tematikou," říká obdivovatelka výtvorů českého návrháře Lukáše Macháčka, jenž spolupracuje s její firmou jako stylista.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.