„Do práce k šatům lodičky, na hřiště k šatům botasky,“ líčí svůj styl doktorka práv Michaela Chaloupková, členka představenstva ČEZ. Ráda si vybírá u českých návrhářů nadčasové modely.
Foto: HN - Tomáš Tesař
Na své ženskosti si zakládá a jako matka dvou dětí se snaží vést i své potomky k dobrému vkusu. Přitom by Michaela Chaloupková nejraději nosila pohodlné crocsy. Vrcholová manažerka většinou nakupuje on-line, na návštěvy kamenných obchodů nemá čas.

Michaela Chaloupková, členka představenstva Skupiny ČEZ a ředitelka její divize správa, si na své ženskosti zakládá. Šatník má rozdělený na "pracovní montérky" a "volný čas", vždy se však paradoxně jedná o stejný prvek − šaty. U bot je to ovšem jiné. 

"Lodičky na vysokém podpatku miluji, ale k dětem moc praktické nejsou, proto si je užívám v práci. Pro chvíle s rodinou volím klasické české botasky, jsou krásně barevné. Nejradši bych ale nosila crocsy, jenže ty mám od manžela zakázané. Prý jsou jak vesnické dřeváky, které se k ženě nehodí, a má pravdu. Jak si ale pomoct, když jsou tak pohodlné!"

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.