„Jak v hudbě, tak i v módě se snažím o čistou krásu, kterou jsem našla u české návrhářky Táni Kovaříkové,“ říká violová virtuoska Jitka Hosprová.
Foto: HN - Matej Slávik
Na nákupy prý nemá moc času, i přesto je Jitka Hosprová vždy perfektně upravená. Raději s sebou vozí minimálně troje šaty, aby byla připravená na každou příležitost. V módě však dává přednost pohodlnosti.

Perfektně upravené blond vlasy, detailně propracovaný make-up, vhodně zvolené šaty podtrhující ženskost a lodičky na vysokém podpatku. Česká violová virtuoska Jitka Hosprová si na svém vzhledu skutečně zakládá. "Reprezentuji nejen sama sebe jako zástupce značky Jitka Hosprová, ale také ten nádherný hudební nástroj."

Časově vytížený harmonogram hudebnici nedává moc prostoru na nákupy a sledování aktuálních trendů. Proto se již dlouhá léta spoléhá na práci stylisty Martina Gruntoráda. "Ten, kdo svou práci dělá již řadu let, o ní musí něco vědět, a proto mu věřím. Martin mě už tak zná, že přinese-li mi cokoliv, cítím se v tom skvěle. Navíc se nemusím trápit výběrem šatů, kterých mám asi šedesát."

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.