„Jak v hudbě, tak i v módě se snažím o čistou krásu, kterou jsem našla u české návrhářky Táni Kovaříkové,“ říká violová virtuoska Jitka Hosprová.
Foto: HN – Matej Slávik
Na nákupy prý nemá moc času, i přesto je Jitka Hosprová vždy perfektně upravená. Raději s sebou vozí minimálně troje šaty, aby byla připravená na každou příležitost. V módě však dává přednost pohodlnosti.

Perfektně upravené blond vlasy, detailně propracovaný make-up, vhodně zvolené šaty podtrhující ženskost a lodičky na vysokém podpatku. Česká violová virtuoska Jitka Hosprová si na svém vzhledu skutečně zakládá. "Reprezentuji nejen sama sebe jako zástupce značky Jitka Hosprová, ale také ten nádherný hudební nástroj."

Časově vytížený harmonogram hudebnici nedává moc prostoru na nákupy a sledování aktuálních trendů. Proto se již dlouhá léta spoléhá na práci stylisty Martina Gruntoráda. "Ten, kdo svou práci dělá již řadu let, o ní musí něco vědět, a proto mu věřím. Martin mě už tak zná, že přinese-li mi cokoliv, cítím se v tom skvěle. Navíc se nemusím trápit výběrem šatů, kterých mám asi šedesát."

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.