Ilustrační foto.
Foto: Foter.com/Summer Skyes
Mezi mladistvými v USA si získala pozornost aplikace, která poskytuje anonymitu při sdílení příspěvků. Paradoxně se však stala polem, kde se rychle šíří kyberšikana. The After School má v současnosti miliony uživatelů. Po sérii hrozeb sdílených pomocí aplikace ji stáhl Apple Store ze své nabídky.

O tom, že internet je nebezpečným místem, zejména kvůli anonymitě, se přesvědčil nejeden uživatel aplikace The After School.

Aplikace, která je podle jejích zakladatelů v současnosti na více než 23 tisících středoškolských kampusech v USA, si rychle získala popularitu u americké mládeže.

Uživatelé jsou zde totiž anonymně a navíc je navržena tak, že k ní mají přístup pouze teenageři, kteří zde mohou sdílet své obavy a pokládat dotazy, na které by se jinak báli zeptat.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.