Leoš Mareš v rozhovoru s Martinem Veselovským, s nímž si tyká.
Foto: DVTV
Nevím, jakou cenu má moje značka, ale asi si jí lidé cení, tvrdí moderátor Leoš Mareš. Skandály podle něj jeho značce škodí a snaží se jim vyhýbat. "Značku buduješ projekt po projektu, den po dni," řekl Mareš Martinu Veselovskému v DVTV.

"Moje cena za moderování je vyšší než u jiných moderátorů, ale trojnásobný výkon to není. Lidé platí za moji značku," řekl moderátor Leoš Mareš v rozhovoru pro DVTV. 

Podle něj značce škodí mediální skandály. "Nemyslím si, že špatná reklama je reklama. Lidé jsou na tohle citliví a podle mě to ničí značku," řekl Martinu Veselovskému (s nímž se zná téměř dvacet let a tykají si). 

Máš představu, jakou hodnotu má značka Leoš Mareš?

To nevím. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel.

Nemusíš to vyjádřit penězi, ale jak hodnotná je tvoje značka?

To nevím. To byste se asi museli zeptat producentů a lidí, co obchodují s mediálními věcmi. Dostávám velmi dobře zaplaceno za svoji práci na všech frontách, v rádiu, v televizi i na akcích, takže předpokládám, že si té značky cení, protože jinak by určitě neplatili tolik, protože čistě fakticky ten poměr samozřejmě není adekvátní.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.