Brýle jsou důležitou součástí osobní identity - Ilustrační foto.
Foto: foter.com/ Anne Worner
Dříve byly brýle chápány jako nežádoucí prvek, mnozí raději chodili poslepu. V současnosti je trh s brýlemi obrovský a zájem o ně neustále stoupá. Brýle jsou na jedné straně módním doplňkem, na druhé straně o svém majiteli leccos prozradí.

Chcete vkročit do Nového roku s novou tváří? Vsaďte na nové obroučky. Brýle jsou totiž jednou z prvních věcí, kterých si lidé všimnou.

V minulosti se mladí lidé za brýle styděli a často dobrovolně chodili "naslepo". Potom přišla éra kontaktních čoček, což mnohým usnadnilo život a vyřešilo trápení. Dnes se na brýle díváme jako na módní doplněk, který může výrazně podpořit náš celkový vzhled a umocnit dojem, upozorňuje zpravodajský server Toronto Sun.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.