Rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze Hana Machková tráví neděle nejraději se svými nejbližšími.
Foto: archiv Hany Machkové
Hana Machková působí jako rektorka na VŠE v Praze, v neděli se za ni ale nepovažuje. Ideálně ráno chodí do lesa se psem, odpoledne pečuje o domácnost. V dětství často chodila s tatínkem na hokej, dnes by ráda poobědvala s francouzským velvyslancem.

Rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze tráví neděle nejraději se svými nejbližšími. Ovšem kdyby si měla vybrat, ráda by v neděli poobědvala s francouzským velvyslancem Jeanem-Pierrem Asvazadourianem.

Jak vypadá vaše ideální neděle?

Je léto. Jsem na chatě, brzy ráno jdu se psem do lesa, nikoho nepotkáme, ale najdeme nějaké houby. Pak budu zahradničit a odpoledne budu psát, třeba sloupek do Hospodářských novin nebo další vydání mé knihy Mezinárodní marketing. Jsem šťastně vdaná již 34 let a starám se o třiadevadesátiletou maminku, takže zcela jistě budu s někým z mé rodiny, jsem totiž nejraději mezi svými nejbližšími.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.