Jan Kučera, ředitel a spolumajitel spediční a logistické společnosti Bohemia Cargo
Foto: HN – Honza Mudra
Jan Kučera převzal vedení firmy po svém otci teprve minulý rok, práce má pořád víc než dost. Preferuje aktivní odpočinek, v nepříznivém počasí poslouchá gramofon. Nemá rád stereotypy, proto se vyhýbá rituálům. Pohledu na les a nebe se ale neubrání.

Jan Kučera, ředitel a spolumajitel spediční a logistické společnosti Bohemia Cargo, převzal loni otěže rodinné firmy po svém otci. A tak ani v neděli ho neminou pracovní povinnosti. Když to ale situace dovolí, vyráží na kole či na motorce do hor. Za špatného počasí rád čte cestopisy. A někdy jen tak pozoruje přírodu.

Když se řekne "neděle" − co vás napadne jako první?

Co všechno bych měl dnes stihnout. Bohužel, čím dál častěji myslím na práci už v neděli. Volné dny se ale pokud možno snažím využívat k aktivnímu odpočinku. Když to podmínky dovolí, jezdím na kole po Českosaském Švýcarsku. Někdy ho vyměním za motorku a vyrazím třeba do Krušných hor, nejraději sám. Pokud je však počasí pod psa, jako v těchto dnech, jsem rád doma u krbu, čtu a poslouchám gramofon. Někdy ale musím ze svých plánů slevit a jet na nákupy "nezbytností".

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.