Jaroslav Plesl, divadelní, filmový a televizní herec
Foto: HN – Libor Fojtík
Jaroslav Plesl rád vzpomíná na dětství, kdy trávil víkendy s bratrem a rodiči na chalupě. Nyní si nejlépe odpočine u snídaně a oblíbených televizních pořadů. Nedělní odpoledne by rád strávil se zesnulým historikem Emanuelem Pochem, rád vzpomíná i na setkání s Václavem Havlem.

Jedenačtyřicetiletý divadelní, filmový a televizní herec je absolventem brněnské JAMU a od roku 2001 stálým členem souboru Dejvického divadla v Praze. Když nemá v neděli představení, rád si ji užívá a vyráží třeba na výlety.

Když se řekne neděle, co vás napadne jako první?

Když půjdeme chronologicky, je to vzpomínka na dětství, ranní Studio Kamarád, po kterém ale následoval úklid, zvuk vysavače a domácí práce. Taky lehká hysterie, jak nás maminka s bráchou popoháněla, abychom vůbec něco udělali. Pak se mi také vynořuje malinko nepříjemný pocit spojený s večerním psaním domácích úkolů, čímž zároveň končil víkend. Jinak neděle se dnes pro mě stává tak trochu všedním dnem, protože většinou večer hraju nebo mě čekají jiné pracovní povinnosti. Když mám volno, umím si ho užít.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.