I z recyklovaných materiálů lze vyrobit originální doplňky - Ilustrační foto.
Foto: foter.com/ Lauren Jong
Designéři se rozhodli opětovně využívat věci, které ztratily svou původní funkci. Z recyklovaných materiálů tak vznikají různorodé módní doplňky. Trash Made používá vysloužilá elektrozařízení, VAHO Trashion reklamní bannery.

Použít a zahodit. Donekonečna opakující se scénář, který vnukl designérům z Trash Made a VAHO Trashion unikátní nápad: vyrábět originální módní doplňky z recyklovaných materiálů.

Designové předměty s vlastním příběhem, to jsou produkty společnosti REMA Systém (systém ekologického nakládání s elektroodpadem), které jsou prezentovány v rámci projektu Trash Made. Vyrábějí se ze součástek vysloužilých elektrozařízení, která už jednou byla použita a nyní putují k recyklaci. Značka vstoupila na scénu v roce 2009, kdy byla poprvé uvedena na Designbloku. Od té doby se na mezinárodních přehlídkách designu a módy objevuje pravidelně.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.