Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week zavede své publikum do další neotřelé lokace.
Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week
Největší český týden módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week pozve ve středu módní profesionály i nadšence do centra Prahy. Návštěvníky láká na nové exkluzivní místo, kterým budou Filmové a televizní ateliéry Strahov. Poprvé v rámci týdne módy vznikne i speciální showroom.

Největší módní svátek v Česku Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPWF) opět nabídne to nejlepší z české módy pro sezonu podzim/zima 2016. Sedmý rok své existence oslaví jarní edicí pražský týden módy ve Filmových a televizních ateliérech na Strahově.

Letošní lokace bude naprosto odlišná od pompézních prostor historické budovy Muzea současného skla ZIBA, kde se fashion week konal na podzim. Ateliéry na Strahově se totiž pro tuto sezonu zahalí do bíla  vznikne tak čistý, minimalistický prostor, ve kterém vyniknou i ty nejmenší detaily jednotlivých modelů. "Pro každý ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku vybíráme taková místa, která umožní nejen co možná nejzajímavější prezentaci návrhářů, ale zaujmou i tím, že by se tam návštěvníci jinak nedostali," vysvětlila mluvčí MBPFW Ruth Vojtěchovská.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.