Dříve byly skateboardy spíše volnočasovou aktivitou, dnes jsou jednou z možností, jak se rychle přepravit po městě. - Ilustrační foto.
Foto: HN – Lukáš Bíba
Za hezkého počasí dá kdekdo přednost kolu nebo bruslím před hromadnou dopravou. Existují ale i další alternativní prostředky, kterými se lze snadno a rychle pohybovat po městě. Základem je udržet na nich balanc.

Do práce, na nákup nebo prostě jen z místa na místo  ať už cestujete kamkoli, za hezkého počasí se málokomu chce trávit čas v městské hromadné dopravě. Cyklisty vídáme téměř na každém rohu podobně jako bruslaře, kteří se prohánějí na stezkách tomu určených. Existují ale i další alternativní způsoby dopravy, které kromě toho, že jsou praktické a zábavné, nepředstavují zas tak velkou fyzickou zátěž. Můžete na nich vyrazit klidně v saku, a pokud nedojde k nechtěnému střetu s chodníkem, na vaší vizáži se to nijak zvlášť nepromítne.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.