Spartan Race se letos v Česku bude konat už čtvrtým rokem.
Foto: archiv Spartan Race
Několikakilometrový běh, desítky překážek a litry potu i bahna. Závody po vzoru armádního výcviku si získávají v Česku stále více fanoušků. Nejde v nich ani tak o výsledný čas, ale o překonání sebe sama.

Je sobotní ráno něco okolo sedmé – pro někoho naprosto nelidská doba na to, aby se vůbec vykopal z postele. Na pražském Výstavišti v Holešovicích přitom už desítky běžců netrpělivě přešlapují na startu jednoho z neobvyklých sportovních klání. Tartanovou dráhu ani naleštěné překážky tady ale rozhodně nečekejte. Atleti, kteří si vybrali první letošní závod Spartan Race v Česku, mají trochu jiné ideály – desítky kilo vážící pneumatiky, lana, příkopy a hlavně velkou spoustu bahna.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.