Moderátorka ČT Daniela Písařovicová má i herecké zkušenosti z filmu Slečna Flintová a ze seriálu Případ pro exorcistu. Poslední tři roky uvádí také Magnesii Literu.
Foto: HN - Libor Fojtík
Moderátorku Danielu Písařovicovou vídáme na televizních obrazovkách v elegantních kostýmcích. Považuje je však za pracovní uniformu a v běžném životě se obléká podle nálady. Jejím zamilovaným kouskem je svetr ke kolenům s kapucí. Je sice starý, ale vždy v něm udělá parádu.

Kostýmkům, v kterých ji na televizních obrazovkách vídáme, Daniela Písařovicová v soukromém životě příliš neholduje. Spíš jde o její pracovní uniformu. "Je to dílo našich stylistek a do jisté míry i návrhářek, které dodávají modely do Událostí. Myslím si, že to jsou ženy na svém místě a že vědí, co se sluší a patří do zpravodajské relace."

Sama se obléká podle momentálního pocitu. Když má línou náladu, sáhne po pohodlné mikině, tričku a plandavých džínách. Naopak když se chystá večer třeba do restaurace, o tom, co si vezme na sebe, přemýšlí víc. Barvy si vybírá podvědomě, naposledy měla například "černý týden". A kdyby měla popsat svůj styl? Byla by to ležérní elegance.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.