Moderátorka ČT Daniela Písařovicová má i herecké zkušenosti z filmu Slečna Flintová a ze seriálu Případ pro exorcistu. Poslední tři roky uvádí také Magnesii Literu.
Foto: HN - Libor Fojtík
Moderátorku Danielu Písařovicovou vídáme na televizních obrazovkách v elegantních kostýmcích. Považuje je však za pracovní uniformu a v běžném životě se obléká podle nálady. Jejím zamilovaným kouskem je svetr ke kolenům s kapucí. Je sice starý, ale vždy v něm udělá parádu.

Kostýmkům, v kterých ji na televizních obrazovkách vídáme, Daniela Písařovicová v soukromém životě příliš neholduje. Spíš jde o její pracovní uniformu. "Je to dílo našich stylistek a do jisté míry i návrhářek, které dodávají modely do Událostí. Myslím si, že to jsou ženy na svém místě a že vědí, co se sluší a patří do zpravodajské relace."

Sama se obléká podle momentálního pocitu. Když má línou náladu, sáhne po pohodlné mikině, tričku a plandavých džínách. Naopak když se chystá večer třeba do restaurace, o tom, co si vezme na sebe, přemýšlí víc. Barvy si vybírá podvědomě, naposledy měla například "černý týden". A kdyby měla popsat svůj styl? Byla by to ležérní elegance.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.