David Kraus, zpěvák a herec
Foto: Profimedia
Protože pochází z umělecké rodiny, není překvapením, že se David Kraus živí zpěvem a herectvím. Někdy mívá "neděle" i několikrát v týdnu, jindy zas kvůli práci ani jednou. Když se to podaří, nejradši je s přítelkyní a se svou či partnerčinou rodinou.

Jak si užíváte neděli, nemáte-li žádné pracovní povinnosti?

Když mám volno, rád se starám o svou zahradu, zvířata a rostliny. Někdy si říkám, že jsem se asi minul povoláním a měl jsem se živit jako zahradník anebo jsem měl mít nějaký statek. Když se hrabu v hlíně nebo krmím zvířata, dostavují se mi někdy až zuřivé návaly radosti, kdy si třeba začnu zpívat, tančit nebo děkuji nebesům za to, jak je mi krásně. Příroda má v sobě harmonii a klid, který je pro mě největší drogou.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.