České postele Johann Malle představují kvalitu tradiční řemeslné výroby v luxusním měřítku.
Foto: HN – Lukáš Bíba
Tradice značky Johann Malle sahá až k začátkům minulého století, kdy rodina sedláře Jana Máhrly začala s výrobou přírodních matrací. Od té doby se malá firma změnila v luxusní společnost, která nadále zachovává tradiční řemeslné postupy. Vzorníky firmy nabízejí širokou škálu kůží, látek, dřeva i mořidel, zákazník si ale může přinést i svoje vysněné materiály.

Že se dá na kvalitním spánku vydělat, věděli i na počátku 20. století. Konkrétně v roce 1913 Jan Máhrla, sedlář a obuvník, založil se svou rodinou tradiční dílnu na výrobu obuvi, sedel a v první řadě přírodních matrací, kterých byl v té době velký nedostatek. Zboží prodával Máhrla především německým zákazníkům, proto dal značce poněkud nečeské jméno Johann Malle.

Dnes je z malé rodinné živnosti prosperující firma, která ctí řemeslnou tradici a poctivou ruční práci v podobě luxusních kontinentálních postelí se vším, co k nim patří.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.