JIC STARCUBE podpořil od roku 2010 už 72 inovativních projektů.
Foto: Jitka Janu
Brněnský JIC STARCUBE je program, který pomáhá start-upům a mladým podnikatelům. Do 7. srpna se do něj mohou přihlásit týmy z celého světa. Deset finalistů podstoupí tříměsíční intenzivní plán pro rozvoj svých projektů.

Start-upy a začínající podnikatelé, kteří by rádi rozjeli novou firmu, mají příležitost prorazit na trhu. Nejdéle fungující akcelerátor start-upů v Česku totiž spustil přihlašování do dalšího ročníku a už poosmé pomůže s realizací těch nejzajímavějších inovativních nápadů. JIC STARCUBE je program Jihomoravského inovačního centra, který od roku 2010 podpořil už 72 projektů a pomohl začínajícím podnikatelům nastartovat jejich byznys.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.